facebook vcard picasa
Köszönjük!
A KÖSZI Színjátszókör 2017. május 2-án nagy sikerrel mutatta be a Dzsungel könyve zenés színjátékot.

A jegyek eladásából 263.000.- Ft. bevétele lett iskolánknak. Köszönjük az előadásban szereplő tanítványainknak, és felkészítőjüknek,
Szalay Kriszta színművésznek az előadást, a felajánlást.

Köszönjük a szülőknek, hogy a támogató és a látogató jegyek megvásárlásával is sikeressé tették a rendezvényt.

A Remete tantestülete és diákközössége

poszter További képek Megnézem!

A Zöld Iskoláért Alapítvány idén is megszervezte a közös adventi koszorúkészítést. Évről évre emelkedik azon családok száma, akik örömmel vesznek részt e jó hangulatú, nyüzsgő délutánon. A nyereséget (242.375 Ft) a sportudvar fejlesztésére szánjuk. Köszönjük az elkészített és a megvásárolt koszorúkat!

Adventi koszorú Adventi koszorú Adventi koszorú

A Kisállat szépségverseny megrendezéséhez nyújtott támogatást Köszönjük, a rendezvény Fő támogatójának, a
Fressnapf Hűvösvölgy Áruháznak.

A KÖSZI Színjátszókör 2014. március 20-án csütörtökön 16.00 órakor nagy sikerrel mutatta be Alain Chabat: RRRrrrr!!!! című előadását, melynek teljes bevételét felajánlotta az ebédlő előtti és udvari bejáratnál elhelyezendő táskatartó és napközis játéktároló kivitelezéséhez.

A jegyek eladásából 127.500.- Ft. bevétele lett iskolánknak. Köszönjük az előadásban szereplő tanítványainknak, és felkészítőjüknek,
Szalay Kriszta színművésznek az előadást, a felajánlást.

A Remete tantestülete és diákközössége

Ugrás az oldal elejére!